PŘÍMÝ VÝROBCE REKLAMY

VÝROBA REKLAM
Při objednání výroby reklamy nabízíme kompletní servis spočívající v přípravě grafické podoby, realizace a i instalace. Dále k našim produktům nabízíme školení obsluhy a záruční i pozáruční servis. Pro naše klienty z divize PRONÁJEM REKLAMNÍCH PLOCH poskytujeme na výrobu reklam věrnostní slevy.
samolepící řezaná grafika
samolepící řezaná grafika
Pro samolepící reklamu se používají válcované a lité folie v mnoha odstínech. Vybírat lze z ekonomických folií na krátkodobé použití až po velmi kvalitní dlouhodobé folie. Reklamními foliemi lze polepit téměř jakékoli reklamní nosiče s hladkým povrchem v exteriéru i interiéru.
druhy fólií dle jejich využití:
 • translucenční folie – světelné reklamní boxy, …
 • bannerová litá folie - transparenty, plachty, …
 • tabulová folie - folie pro popis křídou – denní menu, …
 • efekt pískovaného skla – matný povrch takřka bezbarvé folie na sklo vytváří efekt pískování
 • reflexní folie – folie se nasvícením rozzáří - dopravní značky, reklamní plochy u silnic, auta, …
 • magnetická folie – podkladová folie na železné povrchy /auta/, snadná montáž a demontáž
 • EasyStick folie – má stejné vlastnosti jako magnetická folie, ale na všech povrchách – NOVINKA
Řezaná grafika se nejčastěji používá na reklamní polepy výloh, vývěsní štíty, reklamní cedule, reklamní polepy firemních aut, stojany, výstavní stánky, firemní štíty a mnohá další.
reklamní cedule
reklamní cedule
Reklamní cedule, cedulky, firemní štíty a ukazatele realizujeme z plechu, dřeva či skla. Nejčastěji ale bývají využívány plastové podkladové cedule s polepem řezanou grafikou či digitálním potiskem s UV laminací. Plastové cedule nabízíme v několika tloušťkách, barvách a tvrdostech
polepy aut
polepy aut
Vašim logem či sloganem lze ozdobit motorka, osobní čí nákladní auto, autobus, vlak i letadlo. Reklamní polep dopravního prostředku lze realizovat klasickými samolepkami, reflexními foliemi, digitálním potiskem i celého povrchu a mimo jiné také magnetickou folií. Vzhledem k vysokému zatížení je nutno používat kvalitních materiálů.
reklamní plachty - banner
reklamní plachty - banner
Reklamní bannery lze realizovat ze samolepící řezané grafiky a plnobarevným digitálním tiskem. Bannery jsou po stranách opatřeny zpevněnými oky pro upevnění s čímž je nutno počítat při realizaci reklamní grafiky. Materiál lze zvolit pevný neprodyšný (autopalchata např. na nákladních autech) i prodyšný, který nenamáhá nosné konstrukce při větrném počasí. (velké reklamní plochy, …) Díky možnosti svařování kusů bannerů k sobě lze dosáhnout jakýchkoli rozměrů
světelná reklama
světelná reklama
Světelné reklamní cedule, štíty, boxy, … lze realizovat z typizovaných stavebnicových boxů plastové, hliníkové či nerezové konstrukce. Čelní strany těchto konstrukcí je možno jednostranně /umístění na stěně/ nebo oboustranně /umístění kolmo k budově nad chodník/ osadit řezanou translucenční folií či speciálním digitálním tiskem u UV laminem /pro stálost barev/, který propouští světlo.
Další exkluzivní možností je objednávka na míru tvarované konstrukce např. ve tvaru loga či písmen.
neonová reklama
Neonové logo či nápisy jsou zajímavou možností Vaší prezentace. Neony se dodávají několika barvách. Součástí dodávky jsou neonové trubice, konektory, propojovací v. n. kabely, trafo a úchytky. Objednat lze i celkovou realizaci včetně grafické dokumentace, zaměření a instalace.
orientační systémy objektů
Nabízíme kompletní orientační systémy budov i celých objektů od předních světových výrobců. Použít lze tabulky mnoha forem a materiálů. Navigační systémy lze snadno aktualizovat a rozšiřovat. Objednat lze i originální podobu systému dle vašich představ. Zajišťujeme kompletní realizaci od návrhu až po instalaci.
3D nápisy
3D nápisy
Výroba 3D loga či písmena lze realizovat z jakéhokoli materiálu do polystyrenu přes plast, plech dřevo, koberec, sklo, … až po plát pancíře o tloušťce cca 40cm! K 3D realizacím používáme například řez vodním paprskem, zakázkovou zámečnickou činnost, podsvícení neony a mnohá další. Při použití jakékoli technologie se většinou jedná o velmi efektní výsledek.
reklamní textil
Trička, košile, polokošile, čepice, kšiltovky, ubrusy a mnohé další textilie lze ozdobit Vašim logem či grafikou. Textilie můžete vybírat z naší široké nabídky nebo si dodat vlastní. K realizaci se používají různé technologické postupy jako například:
 • strojové výšivky – možnost kombinace více barev
 • zažehlovací jednobarevná grafika – možnost kombinace více barev
 • zažehlovací plnobarevná digitální grafika – možnost fotografií, …
 • digitální grafika aplikovaná přímo na textilii – slunečníky, plachty, …
TISK
digitální tisk
Jídelní a nápojové lístky, vizitky, letáky, prospekty, plakáty, oznámení, pozvánky, brožury, katalogy, obálky, PF, velkoplošné reklamy /billboard, …/ a mnohé další tisky jsme schopni zajistit pro naše klienty. Dle objednaného množství, použití a dalších specifik se tisky realizují těmito technologiemi:
 • digitální tisk
 • sítotisk
 • ofset
 • velkoplošný tisk
MULTIMEDIÁLNÍ PREZENTACE
tvorba www prezentací
tvorba www prezentací
Nabízíme návrh a výrobu moderních www prezentací, registraci stránek do vyhledávačů, umístění reklamy na webu, poradíme s webhostingem a registrací domén.
elektronické vizitky
elektronické vizitky
Elektronická vizitka je moderní nástroj pro získání klienta na svou stranu. Prezentace či kalkulace předaná na elektronické vizitce jistě zanechá u klienta dobrý dojem a zajisti drobný náskok před konkurencí. Výhodou tohoto media je jeho nepříliš velká rozšířenost. Disponuje kapacitou 50 Mb.
KREATIVNÍ GRAFICKÁ TVORBA
firemní logo a grafika
Nabízíme kreativní tvorbu při realizaci designu loga či celé grafické image Vaší společnosti. V první řadě klademe důraz na jednoduchost a funkčnost nikoli na Vaše vize.
návrhy grafik reklamních ploch
návrhy grafik reklamních ploch
Ke všem námi nabízeným mediím poskytujeme grafický návrh zdarma. Sdělení na reklamních plochách by mělo být čitelné, jednoduché, jasné a mělo by zaujmout. Nutné je si uvědomit, kolik času má potenciální zákazník na shlédnutí daného media. Velké množství informací na grafice reklamy může reklamní medium činit zcela nefunkční!
kontaktujte nás: e-mail: info@reklamniplocha.cz infotel.: +420 603 521 288 Travná 1204, Praha 9, 198 00
nahoru | webmaster: http://utrum.net | Sat Sep 8 2007 at 2:23:23pm | webdesign@utrum.net | XHTML 1.0 Strict a CSS VALID